میشه از زینب هم گلایه کرد !

بله شاید بشه

همکارم صبح گفت که محددا بهش پیشنهاد داده که برگرده 

و بهش گفته داریم نیرو میگیریم اگه امکان داره برگرد

اولا مجددا شدیدا رد کرده و گلایه هم کرده !!!

منم دوست دارم یه کم یا جواب گلایه هاش رو بدم یا منم کمی گلایه کنم ازش

کلا وقتی معاشرت و هم صحبتی با کسی لذتبخشه ، دیگه موضوعش مهم نیست فقط اینکه الان طرف مکالمه یا نوشتن یا مخاطبتون یا حتی موضوع نوشته تون اونه ، همین کافیه ، حتی اگه گلایه باشه فرقی نداره!

زینب گفته که من میخواستم بیمه بیکاری بگیرم ولی با من همکاری نکردند ( منظورش شرکته )

ظاهرا الان بیکار هست و هیچ پولی بابت بیکاری از بیمه نمیگیره

نمیدونم چرا ولی دوست دارم چند خطی در مورد این قضیه بنویسم

معمولا کسی که از جایی میخواد جدا بشه دو تا موضوع واسش مطرح میشه

اول: تسویه حساب ( حقوق، مزایا، مرخصی ، سنوات و )

دوم : انتقال کار یا آموزش به نفر بعد از خودش

موضوع بیمه بیکاری واسه همه مطرح نیست چون بعضیا میخوان ادامه کار بدن و برن جای دیگه و بیمه بیکاری نمیخوان، پس کسی که بیمه میخواد باید اعلام کنه و پیگیرش باشه.شرکت هیچ پرداختی نیاز نیست بکنه و بیمه حقوق رو میده توو ایم بیکاری لذا دلیلی نداره شرکت همکاری نکنه مگر اینکه جدایی با دعوا و تنش احیانا باشه مثلا

تمام حقوق و سنوات زینب بطور کامل بهش پرداخت شد و تسویه شد ، حتی زودتر از موعد عادی مقرر اون.

ولی مدیر فروش وقتی به زینب زنگ میزنه که یکی دو ساعت بیا برای آموزش به نفر بعدی ( البته من در جریان نبودم ) ، زینب میگه :«متاسفانه نمیتونم »

اوضاع شرکتی که تقریبا فکر کنم بیش از دو سال اونجا کار کرده یهویی چقدر ترسناک و عجیب شده که حتی یک ساعت هم نمیتونه بیاد آموزش بده !؟؟؟

فرض بگیریم که شوهرش متوجه شده که تووی شرکت اصلا شرایط خوب نیست و مثلا بهش اجازه نمیده بیاد

خب

زینب ولی برای تسویه حساب و گرفتن چک میاد شرکت و ناهار هم با خودش میاره و نزدیک سه چهار ساعت میمونه و با دوستای قدیمش کلی گپ میزنه و می خنده و میره خونه !

ولی چطور انوروز همه جی اوکی بوده!؟

من حدود یک ماه و نیم وقت شخصیم رو بذای آموزش زینب گذاشتم و  انتظار داشتم کاملا جبران کنه و به نفر بعدی حداقل یکی دو روز آموزش بده ولی حتی پنج دقیقه هم حاضر نشد

حتی خودش ابتکار نداشت که اونروز که واسه تسویه میاد یه ساعت وقت بذاره و آموزش بده به نفر جایگزینش

بگذریم

در مورد بیمه بیکاری هم از حسابدار شرکت پرسیدم و گفت معمولا افراد یه ماه وقت دارن تا اقدام کنند بعد از جدایی از محل کارشون ولی ایشون نه زنگی زد و نه پیگیری ای کرد

بعد از دو ماه زنگ زد واسه چک تسویه ش که ما هم دادیم بهش.

من از حسابدارمون از روز اول خواستم همه جوره با زینب همکاری کنن چون واقعا نیروی عالی ای بود و در ضمن من خودمو تووی رفتنش مقصر میدونستم و لذا میخواستم جبران کنم.

برای خودم متاسفم ! فقط همین

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کلکسیون حسام رایانه Jeremy تندیس دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. هیئت یاوران ظهورشهرستان بابل آژانس هواپیمایی راز آسمان پایتخت تولدم 26 دی